pondělí 25. června 2012

Koupelna

minulý týden jsem se byla podívat v koupelnovém studiu po dlaždičkách do kuchyně, kterou budeme možná na podzim dělat, tak abych měla nějakou představu. Opět jsem se přesvědčila, že nabídka je velká, ale naší volby do koupelny nebudu asi nikdy litovat, i když se našli tací, kteří naši volbu nemůžou pochopit ...neodolala jsem a udělala pár fotek :0)...i když nám ještě chybí horní sprcha do sprchového koutu, bude muset ještě chvíli počkat...3 komentáře:

 1. Liebe Adéla,
  vielen Dank für den Besuch auf meinem Blog! Ich habe mich sehr über Deine lieben Worte gefreut und wünsche Dir einen wundervollen Montag!
  Liebe Grüße
  Mina

  OdpovědětVymazat
 2. Hi, Adela! Love this bathroom! It looks so cozy and warm :o) I`m in love with this shower without any cabin :o) Just Great!
  Have a lovely week
  love
  Natasha

  OdpovědětVymazat
 3. Myslím si, že je to skvělá volba, mě se taky strašně líbí. Na vybírání kachliček ale máme ještě času dost, zrovna včera jsme se pustili do rekonstrukce kuchyně i koupelny. Spíše než parádu tam ale manžel chce něco střízlivějšího jako tady http://www.kolos.cz/reference/rekonstrukce-koupelny-na-ul-parizska/ . Hádat se s chlapy o designu nemá moc smysl tak jsme si alespoň prosadila, že do kuchyně mi mluvit nesmí :P

  OdpovědětVymazat