pondělí 23. června 2014

Naše první narozeniny

Ať k neuvěření, ale už nemáme doma miminko, ale ročního chlapáka. Zatím nám dělá jen samou radost a výchova začíná přinášet své výsledky - neotvíráme zakázané šuplíky, nebereme do ruky ovladače a telefony, ani mámy vyšívání - no za ty nervy to stálo. Ale ne vše je tak růžové :0)) a už delší dobu jsem bez cedníků a vařeček, ty Bertík vždy odmítá dát z ruky.
 
Nejsme zastánci těch amerických oslav, takže co nejdéle to půjde, chtěli bychom oslavy dělat jen v kruhu rodinném ( jestli se o 15 lidech dá takto mluvit). Neumím si ani představit hromadu (nevychovaných) dětí u nás doma. Ta první se povedla, sice jsem si vyslechla, jestli opravdu chci dort dělat, vždyť jsou to první narozeniny, co když se nepovede, ale prosadila jsem si svou a myslím, že se i docela povedl. Uvnitř byl čokoládový od Dity P se smetanou a jahodami, prostě mňamka :0).
 
 
 
 
 
 
 
Přeji pěkný slunný den Ada a Bertík...
 

4 komentáře:

 1. Adi, moc gratuluji! To ti uteklo! Moc chválím krásný dort. A ty oslavy, mrkni ke mě na blog, měla jsem před pár dny doma 10 sedmnáctiletých a bylo to moc fajn!
  Měj hezký den, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. ...nádhera ... a moc prima blog. Primai prima léto...Věrka

  OdpovědětVymazat
 3. Adi, to to uteklo !!!! Nedávno jsi psala, že čekáš miminko a Bertíček už má rok !!!! Ten dort se ti moc povedl !!!! pa, pa Marki

  OdpovědětVymazat
 4. Dodatečně přeju vše nej:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat